Salon Panelex
ul. Zawiła 53, Kraków

Nasz salon przy ul. Zawiłej 53 to przyjemne miejsce, gdzie nie tylko możecie Państwo podziwiać bogatą gamę paneli podłogowych, zarówno laminowanych, jak i winylowych, ale również mamy dla Was ekspozycję drzwi wewnętrznych. Oferujemy szeroki asortyment paneli podłogowych, listew wykończeniowych oraz podkładów – wszystko od ręki i w konkurencyjnych cenach.

Serdecznie zapraszamy od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-17:00 oraz w soboty od 10:00 do 13:00.

Panelex - salon Zawiła
Odwiedź salon z panelami podłogowymi Panelex w Krakowie

Salon Panelex
ul. Zakopiańska 58V, Kraków

W naszym przestronnym salonie o powierzchni 300m2 prezentujemy bogatą kolekcję różnorodnych materiałów podłogowych. Od paneli laminowanych, przez winylowe, aż po fornirowane i eleganckie deski trójwarstwowe, każdy znajdzie coś dla siebie. Naszą ekspozycję uzupełniają drzwi wewnętrzne, które stanowią idealne dopełnienie aranżacji wnętrz, pozwalając na stworzenie spójnej i harmonijnej przestrzeni. Chętnie doradzimy w wyborze, dostosowując ofertę do indywidualnych potrzeb i oczekiwań.

Zachęcamy do odwiedzenia nas i skorzystania z profesjonalnej porady. Nasz salon jest otwarty od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00-19:00 oraz w soboty od 10:00 do 17:00. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i wyborem idealnych rozwiązań do Państwa domu.